Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

OGANSİA İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

OGANSİA İç ve Dış Ticaret A.Ş. ; daha sağlıklı ve kaliteli ürünler üretip sektöre yeni bir yön vermek ve bu ürünleri nihai kullanıcıya Network Marketing sistemi ile ulaştırmak, bunu yaparken de insanımıza yeni bir kazanç kapısı açmak amacıyla 2015 yılında Bursa’da kurulmuştur.

Kısa bir zamanda çok hızlı bir büyüme gerçekleştiren Ogansia, bugün kendi fabrikasında, ileri teknoloji ile ürettiği ürünlerini tüm iş ortaklarına sunmaktadır. Aynı zamanda uzman ve güler yüzlü kadrosuyla Bursa genel merkez ofisinde iş ortaklarına kaliteli hizmet ve destek sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Ogansia markalı ürünlerimizi tüm dünyada tanıtarak, NETWORK MARKETING alanında devrim yaratmak; bu alanda ürünlerimizin sağlığa ve yaşama değer katması ve iş ortaklarımıza en yüksek gelir hedefiyle, tüm dünyada sektör liderleri arasında yerimizi almaktır.

Misyonumuz

Sağlıklı gıda takviyesi, içecekler ve kişisel bakım ürünleri üreten, iş alanlarında önemli yatırımlar yapan uluslararası bir Türk şirketi olarak tanınmak, müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurabilmek, sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken; çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar etmek, kurumsal ve sosyal yükümlülüklerimizi yerine getirerek topluma faydalı bir şirket olarak faaliyet göstermektir.

Siz değerli iş ortaklarımız ile birlikte;

“Daha çok kazanç, daha sağlıklı bir yaşam”

sloganıyla çıktığımız bu yolda, geleceğe güvenli adımlarla ilerlemektir.