Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

 

Network Marketing sistemlerinde firma çok önemli değerli arkadaşlar. İlk başlarda bu pek de önemsenmese de işin içerisine girdiğiniz vakit ne kadar önemli olduğunu kendiniz bizzat sınıyorsunuz. Genelde arkadaş hatırına girilen bu sistemlerde eğer ilerleme kaydederseniz geri dönüşü olmayan bir yola doğru gittiğinizin farkına varırsınız. Eğer yanlış bir firmadaysanız keşke baştan araştırma yapıp öyle girseymişim diye dövünmekten başka birşey yapamazsınız. Bir tarafta verdiğiniz emekler, ekip arkadaşlarınız diğer tarafta artık bilinçli olan siz ve sektördeki gerçek iyi firma. Ekip arkadaşlarınızı ikna edebilirseniz yeni firmaya geçip sil baştan yeni bir iş kurma şansınız olabilir ama yalnız kalırsanız herşeye en baştan başlamak zorunda kalırsınız. Neyse biz konuyu dağıtmadan DXN firmasından bahsedelim. Eğer ganoderma ürünü ile ilgileniorsanız DXN birinci tercihiniz olmalı. Hiçbir firma benim babamın oğlunun olmadığı için burada size kendi nedenlerimi sıralamak istiyorum, tercih ve takdir tabiki sizin.

Neden

1)  DXN Ganoderma üzerine uzun yıllar araştırma yapmış olup en etkili 6 türünü özel bir formülasyonla birleştirerek piyasada kolay üretilebilen etkili ürünün keşfini yapmıştır. Daha kaliteli ürünler var mı? Evet var araştırısanız rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle Japonya ve Çin'de çok kaliteli reishi mantarlarına rastlamak mümkün. Ancak fiyatlar gerçekten uçuk kaçık. Burada önemli olan benim hayat felsefem de olan optimum ürünleri tercih etmek, yani fayda/yarar bakımından yüksek seviyede maliyet bakımından düşük seviyede olan ürünler. Piyasada çok daha uygun fiyatlara da kırmızı reishi mantarı bulmak mümkün. Ancak bu ürünlerin güvenilirliği oldukça şüpheli. Merdivenaltı üreticilerin sertifikasız bu tarz ürünleri sağlık bakımından fayda sağlayacağına zarar sağlayabilmektedir. Fiyat/performans olarak baktığımızda DXN açık ara önde gitmektedir arkadaşlar.

2)  DXN ana teması ganoderma olmakla birlikte yalnızca ganoderma ile kısıtlı kalmamış destekleyici yan ürünleri de bünyesine katarak üretici firma konseptini bozmamıştır. DXN network marketing şirketleri arasında dünyanın ilk ve en büyük ganoderma firması olup bunun yanında Spirulina, Morinzhi (Noni), Roselle gibi ürünleri yine kendi bünyesinde üretmektedir. Bunların yanında wellness sektörü ile alakalı ihtiyaç duyabileceğimiz ürünleri de başka firmaya gitmeye gerek kalmadan kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır. Kozmetik ürünler, temizlik ürünleri, alkali iyonize su arıtma cihazı, hava iyonizeri gibi çok farklı ürünler de DXN bünyesinde sunulmaktadır. 

3) En önemli özelliklerden biri başka firmalarda ben rastlamadım varsa da bilmiyorum ama dahiyane bir pazarlama planı. "One World One Market" Yani tek dünya tek pazar ilkesi. Bu demek oluyor ki şu an için DXN ofislerinin bulunduğu Dünyanın 184 ülkesine Türkiye'den bayilik verebilme şansı. Savaştan çıkmış ancak toparlanamamış IRAK' da bile DXN'İn 7 ofisi bulunmakta. Mesela Irak'da bir tanıdığınız var siz buradan oturduğunuz yerden IRAK' daki arkadaşınıza bayilik verebilir, IRAK'taki arkadaşınızın IRAK da yapmış olduğu alışverişlerden pay alma imkanı müthiş değil mi? Tek bir ülke ile sınırlı değiliz Amerika, Avrupa, Asya, Avustralya istediğimiz her tarafa bayilik verebiliyoruz. 

4) Üye kaydı ücretsiz. Paket alma zorunluluğu yok, dilerseniz tek bir ürünle bile DXN'in muhteşem fırsatlarına dahil olabiliyorsunuz. Ücretsiz web sayfası, kariyer yapma süresi yok, kariyerden düşme yok, miras bırakma hakkı, ücretsiz tatiller, teşvikler, servis merkezi açma hakkı, 

5) Adaletli ve cömert kazanç planı. Sisteme yeni giren üyeleri DSP (Dinamik Start Programming) paketleri ile 4 derinliğe kadar destekleme. Sınırsız derinlikten kazanç. IOC planı ile aktiflik olmadan kol dengesi zorunluluğu olmadan kazanç elde edebilme.