Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

GANODERMA LUCIDUM YANLIŞ KULLANIM

 

Neden Ganoderma Lucidum Dozu İle Kendinizi Daha İyi Hissediyorsunuz? Hiçbir önemli sonuç almadan Ganoderma Lucidum bitkisini aldınız mı? veya gizemli sağlık faydaları ile iddia edilen diğer bitkisel ürünlerini denediniz mi ama yine de hiç işe yaramıyor mu?

Ve şimdi, önerilen herhangi bir bitki desteğinden çok şüphelisin. Eh, yalnız değilsin! Bu ortaya çıkan sonuç üreticilerin veya distribütörlerin daha fazla satış yaparak kazanmak istedikleri için oldu.

Birdenbire, astımdan S.L.E.'ye kadar değişen kronik hastalıkları tedavi etmek için tonlarca bitki desteğine sahibiz. Ve aniden, herkes mucize reçeteleri ile kanser uzmanı haline geldi.

Aslında bir hastalığın tedavisi kolay bir iş değildir. Pek çok faktörün etkisinde kalmış birisi için etkili tedavi gerekli değildir. Ganoderma Lucidum veya diğer bitkisel ürünlerle daha iyi hissetmiyorsanız, bazı olası sebepler ...

1) Yanlış Reçete
Basitçe, sağlığınızı iyileştirmek için hiçbir şekilde yardımcı olmadığı bitki özünü kullanıyorsunuz demektir. Başkaları için etkili olabilir, ancak sizin için değil. Yüksek tansiyon tıbbıyla şeker hastalığını tedavi etmek gibi.

Örneğin, Osteoporoz için sadece Ganoderma Lucidum almak (kemik problemi) yeterli değildir. Bunun yerine mercan kalsiyumunu D vitamini ile birlikte almalısınız. Menopozda bir kadın iseniz alternatif hormon replasman tedavisi için soya izoflavonu eklemeniz gerekir.

Böbrek hastalığı için, Cordyceps Sinesis otu daha önemlidir. Bu bitki, Ganoderma Lucidum'a kıyasla böbrek enerjisini daha etkili bir şekilde geliştirir.

Enfeksiyon oluşmuşsa, daha güçlü doğal antibiyotik özelliklerine sahip Arı Propolis ilavesi gerekir.

Sağlık durumunuza uyacak ek işlevleri yoğunlaştırmanız gerekir. 20 ila 30 farklı otlardan oluşan takviye almak sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bunlar sadece genel sağlık hizmetleri içindir.

Hastalık önleme ve hastalık geliştirme tamamen farklıdır. Örneğin,

E vitamini, yağ parçacıklarının kan damarında birleşmesini ve pıhtılaşmasını önleyebilir. Dolayısıyla, E vitamini bir şekilde, koroner kalp tıkanıklığını ve inmeyi önleyebilir. Ancak bu, kalp tıkanıklığınız varsa E vitamini almanın birikmiş yağları temizleyebileceği anlamına gelmez.

Bu nedenle, ek ve önleme için bitkisel ürünler için tuzağa düşmeyin, bunun yerine iyileşme kabiliyeti ile iddia ediniz.

Ganoderma bitkisinin size yardım edip etmeyeceğini merak ediyor musunuz? Sadece benimle iletişime geç.

2) İnferior Ürün
Şifalı bitki tozu ne kadar saf? Konsantrasyon ne kadar yüksek?

Öğütülmüş halde Ganoderma Lucidum'un% 20'si olan bir kapsül ve 16-1 konsantrasyonda% 100 saf Ganoderma özütü içeren bir kapsül düşünün.

İkincisinin 1 kapsülünün etkinliğine uyması için eski kapsülün 80 kapsülünü (16 / 0.2) almalısınız. Bu nedenle bazı Ganoderma Lucidum takviyeleri diğerlerinden daha pahalıdır.

Daha iyi etkinlik için üstün ürünü seçmeniz sizin için çok önemlidir.

3) Yetersiz Dozaj
Günde bir kapsül veya günde altı kapsül almak tamamen farklı sonuçlar verir. Etkili sağlık iyileştirmesi için yeterli dozaj aldığınızdan emin olun.

Bazen, tedavi dozunda almadığın zaman bu bitkiyi suçlayamazsın.

4) Sabır eksikliği
Bu şifalı bitki büyülü etkilerini göstermek için gerçekçi bir zaman çerçevesi tahsis etmeniz gerekir. (Tamam, sihir değil sadece saf bilim)

Çoğu durumda, yeterli dozaj ile, önemli sonuçların görülmesi için en az 2-3 ay bekleyebilirsiniz.

Hastalık şiddetine bağlı olarak, bazıları birkaç günlük tüketimden sonra iyileşmeyi hissediyor. Fakat bazıları faydaları yalnızca birkaç ay sonra görüyorlar.

Ciddi veya uzun süreli kronik hastalıklarda, Ganoderma Lucidum'un alınmasından kaynaklanan geçici negatif reaksiyona hazırlanmanız gerekir. Bu iyileşme sürecinin bir parçası ve çok normal.

Bazı insanlar bunu anlamıyor ve Ganoderma almayı bırakıyorlar. Bununla birlikte, bu şifalı otların sağladığı tüm faydalarını kaçırmışlardır.

5) Sağlıksız Diyet ve Duygu
Hala en sevdiğiniz sağlıksız gıdalardan hoşlanıyor musunuz? Yağlı, kızarmış ve ızgara yiyecekler olmadan yaşayamaz mısınız? Et, şeker, tuz ve fıstık nasıl olur? Sebze ve meyvelerden de nefret ediyor musun?

Kontrolsüz diyet hastalarının tedavisi mümkün değildir. Duygusal sağlığınız nasıl?

Öfke ile kolayca patlar mısınız? Sık sık öfkenizi bastırıyor musunuz? Sonsuza dek birinden nefret mi ediyorsunuz? Stresli ve herşey hakkında endişe mi ediyorsunuz?

Çoğu kişi bunu bilmiyor. Duygusal sağlık %100 fiziksel sağlığınızla ilgilidir. Hastalıklarınızı iyileştirmek için önce duygusal sağlığınızla ilgilenmeniz gerekir.

 

Baştan başlayalım
Ganoderma Lucidum takviyeleri ile yaşanan hayal kırıklığı? Önce vazgeçme. Birinci adımda, üstün Ganoderma ürününü seçerek tekrar başlayalım.