Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

( Ionfarms) İyon çifliği nedir?

SUYU İYONİZE EDİCİ CİHAZ ( IONIZER)

İyonize edilmiş su, iyonize su ünitesi içerisinde yer alan özel bir elektrolitik tepkimenin ürünüdür. İyonize su üretimi, özellikleri, insan vücudunda nasıl çalıştığı bir sonraki bölümde tarif edilmektedir.

İyonize su ; filtre edilmemiş, ancak aynı zamanda, normal hücrelerin oksidasyonuna mani olmak için vücutta bulunan aktif oksijene aktarılabilen büyük kütlelere sahip elektronları olan yüzey gerilimi azaltılmış (reduced) su temin eden,ıslah edilmiş musluk suyunun kimyasal işleme tabii tutulmuş halidir .

SUYU İYONİZE EDİCİ CİHAZ ( IONIZER)

Musluk suyu : Nedir, ne değildir

Örnek olarak, 7 birimlik bir pH değeri olan normal musluk suyu, 0 dan 14 e kadar değerlerin bulunduğu pH cetveli üzerinde yaklaşık olarak nötrdür . Bir ORP ( oksidasyon potansiyeli) ölçer ile ölçüme tabi tutulduğunda, oun redox potansiyeli yaklaşık +400 den +500 m V e kadardır.

Pozitif bir redox potansiyeline sahip olduğundan dolayı, elektronları yakalamaya ve diğer molekülleri oksidize etmeye çok müsaittir.

Diğer taraftan İyonizernden elde edilen -SU İYONİZE EDİCİ CİHAZLAR yüzey gerilimi azaltılmış ( reduced ) sular yaklaşık -250 den 350 m V e kadar olan bir negatif redox potansiyeline sahiptirler. Bu da, onun aktif oksijenden elektron çalmak için gönderilmek üzere hazır durumda bekleyen büyük kütleli elektronları bulunduğu anlamına gelmektedir.

İyonizernin -SU İYONİZE EDİCİ CİHAZLAR- daha detaylı özelliklerini incelemeden önce, İyonizer ünitelerinin -SU İYONİZE EDİCİ CİHAZLAR- iç kısmında neler olduğuna bir göz atalım.

Muhtemelen goji çilek ve lahanayı diyetinize eklemenin yararları hakkında herşeyi biliyorsunuzdur, ancak reishi mantarının güçlü şifa özelliklerini biliyor musunuz? Değilse, şimdi tanışmanın zamanı geldi, çünkü reishi mantarı şimdilerde en

...

Dejeneratif hastalıklara ve koşullara karşı koruyucu önlemler sunan diğer doğal takviyelerde olduğu gibi, kırmızı reishi mantarı ürünleri normal diyet / vitamin programınızın bir parçası olarak en çabuk etkilidir.

Zavallı

...

Araştırma, Reishi'nin sağlık artırıcı özelliklerinin, bitki tamamen olgunlaştığında en güçlü olduğunu, kırmızı Reishi bitkilerinin doğal yaşam ortamında bulunan dengesiz çevre koşulları nedeniyle vahşi doğada bulunmanın neredeyse imkânsız

...

Sağlık eklerinde kırmızı Reishi mantarlarının meyve cisimciliğini kullanmanın etkinliği, birçok şirket Reishi mantarının sağlık ürünlerinde kullanılmak üzere diğer yönlerini kullanmaya hevesli davrandılar.

Son zamanlarda,

...

Sağlıklı bir yaşam tarzını aktif olarak sürdürmezsek, bedenlerimiz bozulur ve giderek azalan bu sağlık durumuna kademeli olarak alışırız. Kazandığımız kilo kaybedilebilir ve önemli bir sorun ortaya çıkıncaya kadar doğal güzellikteki gerilemeyi fark etmeyebiliriz.

...

Japan Reishi Association, endüstri liderleri ve devlet kurumları tarafından desteklenen uluslararası kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Tüketicileri Japonya Reishi sağlıklı gıda ürünleri ve üreticileri hakkında bilgilendirerek Reishi endüstrisinde dünya

...

Akciğer

Kırmızı Reishi Mantarı astım, kronik bronşit ve yaygın alerjenlerden muzdarip olanlar için bazı yararlar sağlamıştır. Enflamasyonun mediatörlerini bloke ederek, astım semptomları hafifletilebilir ve bağışıklık

...