Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

SU İYONİZE EDİCİ CİHAZLAR- nasıl çalışırlar:

İyonizer -SU İYONİZE EDİCİ CİHAZLAR- ; evinize gelen suyu içmeden yada suyu mutfakta yemek ve temizlik amacıyla kullanmadan önce musluk suyu üzerinde elektroliz işlemini gerçekleştirmek için evinizin su hattına bağlanan bir cihazdır. Özel bir ilave parça, musluktan gelen şehir suyunu bir plastik hortum vasıtasıyla iyonçiftliği itesine geri göndermektedir. İyonizer ünitesi -SU İYONİZE EDİCİ CİHAZLAR- içerisindeki su, öncelikle aktif kömür ile filtre edilir. Sonrasında, filtre edilmiş olan su, elektroliz işleminin gerçekleştiği yer olan ikinci elektroliz odacığına geçer.

su_iyonize_edici_cihaz

Katyonlarla, pozitif iyonlar katodik su ( yüzey gerilimi azaltılmış su ) meydana getirmek için negatif elektrodlu kürecikler üzerinde toplanırlar.

Anyonlarla, negatif yüklü iyonlar, anodik su ( oksidize su ) yapmak için pozitif elektrodlu kürecikler üzerinde toplanırlar.

alkali_su_iyonizer

Elektroliz boyunca, yüzey gerilimi azaltılmış su ,sadece fazla miktarda elektron (e-) kazanmakla kalmamakla birlikte, H2O demetinin ebat olarak demet başına yaklaşık 10-13 molekülden, demet başına 5-6 molekül seviyesine düşmüş olarak görülür.

su_molekulleri

Musluktan yüzey gerilimi azaltılmış su gelmekte, ve evyenin içine giden ayrı bir hortumdan da oksidize su gelmektedir. Yüzey gerilimi azaltılmış suyu içmek ve yemek yapmak için kullanabilirsiniz. Oksidize suyun sahip olduğu oksidasyon potansiyeli, bu suyun iyi bir sterilizasyon malzemesi olarak kullanılmasını, ellerin yıkanmasında ideal olmasını, besin maddelerinin ve mutfaktaki kapların yıkanmasında kullanılmasını ve ufak yaraların temizlenmesi a macıyla kullanılmasını sağlamaktadır.

Joomla SEF URLs by Artio