Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Hastalıktan nasıl korunuruz

hucre_kesiti

Daha evvel de bahsettiğimiz gibi, hidrojen sülfit, amonyak, histaminler, indoller, fenoller ve scatoller gibi zehirli atık maddelerin varlığı,insan dışkısına rahatsız edici bir koku vermektedir.

Tıp mesleğinde gayet iyi bilindiği üzere sarılık ve siroz rahatsızlığı geçiren hastalar özellikle kokulu dışkı problemi yaşamaktadırlar.

Aşırı derecede rahatsız edici bu dışkılara belirli bir hastalığın göstergesi olan toksinlerin varlığı sebep olmakta ve vücut bu tarz atık maddelerin sebep olabileceği organlar üzerindeki hasarı nötralize etmek için verdiği mücadelede, aktif oksijeni serbest bırakmak için nötrofil lökositleri üretmek suretiyle bu toksinlerin varlığına karşılık vermektedir.

Ancak bu tarz aktif oksijen fazla bir miktarda üretildiğinde nötralize toksinlere olduğu gibi sağlıklı hücrelere de hasar verebilmektedir. Bu da bizleri, büyük bir miktarda elektron ikmali yapmak suretiyle mevcut aktif oksijen miktarını azaltarak, bu aktif oksijen radikallerinin zararlı etkilerini en az seviyeye indirebileceğimiz, hükmüne götürmektedir.

SU .......................Doğal Çözüm.

Sağlıklı, dengeli, özellikle C vitamini, E vitamini beta-karoten, ve bizim için yararlı diğer besin maddeleri gibi antioksidan maddeler açısından zengin bir diyetin yerine geçecek başka hiçbir şey bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bu maddeler, sağlıklı dokunun aktif oksijen tarafından oksidasyona maruz kalmasını engelleyebilecek serbest elektronların elde edileceği en iyi kaynak değildirler.

serbes_radikal

Serbest oksijen radikalleri tarafından normal dokunun oksidasyona maruz kalmasına mani olmak için güvenli bir serbest elektron kaynağı teminine yönelik soruna en iyi çözüm, onun redüksiyon ( azalma) potansiyelini yükseltmek için,elektroliz yöntemiyle kimyasal tepkimeye maruz bırakılan Su' dur. Aktif oksijene verilmek üzere fazladan serbest elektrona sahip su olan azaltılmış (kırılmış) suyun en iyi çözüm olduğuna inanaıyoruz, çünkü ; Suyun yüzey geriliminin azaltılma potansiyeli, etkileyici bir şekilde besin maddelerinde ve vitamin ilavelerinde bulunan diğer antioksidanların çok üzerinde bir miktara çıkarılabilmektedir. Yüzey geriliminin azaltılmış suyun moleküler ağırlığı düşük olduğundan, bu onun çok hızlı hareket etmesine ve vücuttaki tüm dokulara çok kısa bir sürede ulaşabilmesine imkan sağlamaktadır.

Joomla SEF URLs by Artio