Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Network Marketing Nedir?

Network Marketing 21. yüzyılın ticaret modelidir. Bu konuda internet üzerinde oldukça fazla sayıda kaynak bulabilirsiniz. Biz burada daha detaylı bilgi vermeyeceğiz. Ancak toplumumuzca yanlış anlaşılan ve önyargı oluşturan bir takım hususlar var bunlara deyinip network marketing sistemi hakkında yüzeysel bir geçiş yapacağız.

Network Marketing TİTAN SAADET ZİNCİRİ değildir!

Evet Network Marketing bir zincirdir ve bu zincirdekilerde genellikle mutludur saadet zinciri de denilebilir. Ancak Network Marketing bir iş modelidir, ürün ya da ürünler vardır ve belirlenmiş bir sisteme göre pazarlanması yapılır. Doğrudan satış yöntemidir, ürünler üretici firma kanalıyla sisteme dahil olmuş kişiler tarafından doğrudan son tüketiciye ulaştırılır arada distribütör, toptancı, bölge bayisi, bayi gibi kuruluşlar olmaz. Aradaki kuruluşların kazancı ve reklam giderleri olmadığı için ürünler daha uygun fiyatlara son tüketiciye ulaştırıldığı gibi karın büyük bir kısmı da sisteme girmiş distribütörlere kariyerlerine göre pay edilir.

Üstekiler hep çok para kazanır!

Nispeten doğrudur zaten bütün dünyada her ne iş olursa olsun üstekiler hep çok kazanır. Siz hiç Microsoft firmasında Bill Gates’den daha fazla kazanan birini duydunuz mu? Bill Gates ve yönetim kadrosu daima diğer çalışanlardan fazla kazanır. Çalışarak yönetim kadrosuna girebilirsiniz. Bu Network Marketing sisteminde de böyledir. Çalışarak üstünüzdekileri kariyer ve kazanç olarak geçebilirsiniz ama Bill Gates’i geçemezsiniz oyüzden orada fazla takılmayın.

Network Marketing ile para kazanabilmek için çok çalışmak gerekir!

Başlangıçta belki çok çalışmak gerekebilir ama ilerleyen zamanda hiç çalışmadan da gelir elde etme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu yüzden network marketing aslında tembel işidir. 1 kişinin %100 çalışması yerine 100 kişinin %1 çalışması prensibi ile hareket eder. 1.cisinde insan kapasitesi sınırlı olduğu için çalışma saatleriniz ve kazancınız limitlidir, ikincisinde insanların kapasiteleri birleştiği için çalışma saatleriniz ve kazancınız limitsizdir.

 

Çinde 19 Uzman Doktorun kanser hastaları üzerinde yapmış olduğu detaylı beslenme bilgi düzeyi çalışması

1Comprehensive Oncology Department, National Cancer Center/Cancer Hospital, Chinese Academy of Medical Sciences and Peking Union Medical College,

...

DNA damaging potential of Ganoderma lucidum extracts

Ganoderma lucidum özlerinin DNA hasar potansiyeli

Ganoderma lucidum polisakkarit, protein arjinin metiltransferaz 6 sinyal yolu yoluyla prostat kanseri hücre göçünü inhibe eder.

Özet

Prostat kanseri, dünya çapında erkeklerde en sık görülen malign tümör türlerinden biridir ve insidans ve mortalite

...

Reishi ürünleri tablet, kapsül veya granüler formda bulunur. İyi bir Reishi ürünü özü veya öz formu olmalıdır

...

Kırmızı Reishi ürünlerinin yanı sıra sağlığımı daha nasıl iyileştirebilirim?

...