Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

KIRMIZI REİSHİ MANTARIN MİDE RAHATSIZLIKLARINA FAYDASI


Kırmızı Reishi mantarı, gastrit ve ülsere neden olan gastrik asit miktarını azaltır. Bağırsak hareketlerini düzenler; kabızlık ve ishal gibi semptomların giderilmesinde etkilidir. Kolitte görülen şişkinliği gidermede etkindir. Mide spazmlarını önler.


Kırmızı Reishi mantarının antibakteriyel etkisinde en önemli ve faydalı bileşikler Triterpenlerdir. Kırmızı Reishi mantarı 15 farklı bakteriye karşı başarıyla kullanılmaktadır. Helicobakter Pylori insanda ülser, gastrit,ve mide kanserine yol açmaktadır. Ganoderma Lucidum özütünün bu bakterinin büyüdüğünü durdurduğu gözlemlenmiştir.


Bu sebepten efsanevi mantar Ganoderma Lucidum ülser ve gastrite karşı son derece etkilidir. Doğadan gelen bitkilerin mucizevi kralı Ganoderma Lucidum'dur (Kırmızı Reishi mantarı)

Araştırma, Reishi'nin sağlık artırıcı özelliklerinin, bitki tamamen olgunlaştığında en güçlü olduğunu, kırmızı Reishi bitkilerinin doğal yaşam ortamında bulunan dengesiz çevre koşulları nedeniyle vahşi doğada bulunmanın neredeyse imkânsız

...

Dejeneratif hastalıklara ve koşullara karşı koruyucu önlemler sunan diğer doğal takviyelerde olduğu gibi, kırmızı reishi mantarı ürünleri normal diyet / vitamin programınızın bir parçası olarak en çabuk etkilidir.

Zavallı

...

Sağlık eklerinde kırmızı Reishi mantarlarının meyve cisimciliğini kullanmanın etkinliği, birçok şirket Reishi mantarının sağlık ürünlerinde kullanılmak üzere diğer yönlerini kullanmaya hevesli davrandılar.

Son zamanlarda,

...

Sağlıklı bir yaşam tarzını aktif olarak sürdürmezsek, bedenlerimiz bozulur ve giderek azalan bu sağlık durumuna kademeli olarak alışırız. Kazandığımız kilo kaybedilebilir ve önemli bir sorun ortaya çıkıncaya kadar doğal güzellikteki gerilemeyi fark etmeyebiliriz.

...

Kan dolaşımı ile ilgili durumlar

Kırmızı Reishi özütünün, aspirine benzer şekilde platelet agregasyonunu (pıhtı oluşturan hücreleri) azaltarak kan pıhtılaşmasını azaltabileceği düşünülmektedir. Ek olarak, kırmızı kan hücrelerini dönüştürmek

...

Obsesyon, kişinin kendine güvenini etkileyebilir ve kişinin kendi imajını olumsuz etkileyebilir. Buna ek olarak, diyabet ve kardiyovasküler hastalıklara yol açabilir. Araştırmalar kırmızı reishi mantarının düzenli tüketiminin vücudun birikmiş

...

Akciğer

Kırmızı Reishi Mantarı astım, kronik bronşit ve yaygın alerjenlerden muzdarip olanlar için bazı yararlar sağlamıştır. Enflamasyonun mediatörlerini bloke ederek, astım semptomları hafifletilebilir ve bağışıklık

...