Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Bazı kanser hastalarının neden hayatta kaldıklarını merak ettiniz mi, bazıları hayatlarını kaybetti. Radyo ve kemoterapi tek başına neden çok riskli? Ganoderma Lucidum bitkisi, yüksek şifa şansı için konvansiyonel kanser tedavisini nasıl destekliyor? 

Modern tedavi, genellikle radyo terapisi veya kemoterapi yoluyla kanser hücrelerini yok etmeye çalışır.

Bununla birlikte, kanser hücrelerini yok ederken, bu tür bir tedavi aynı zamanda insan vücudu için yararlı olan birçok temel hücreyi tahrip eder

makrofag

T-lenfosit

Beyaz kan hücreleri

Kan üreten hücreler

Ayrıca, kemoterapi bağışıklığın azalmasına ve vücudun zayıflamasına neden olur. Tedavi durduktan sonra, vücut zayıf olduğunda kalan kanser hücreleri hızla artabilir. Bu ölümcül olabilir.

Çözüm? Vücudunuzu bu güçlü tedavilere dayanacak şekilde destekleyecek yollar bulun. 

Kanser Bitkisi Olarak Ganoderma

Modern terapi ile birlikte Ganoderma tüketiminin bütünleyici etkileri umut verici sonuçlar verir. Kendi anti kanser özelliklerinin yanı sıra bu bitki, geleneksel terapi ile birlikte kanser hücresini de yok edebilir.

Aynı zamanda Ganoderma, makrofaj, T-lenfosit, Beyaz Kan Hücreleri, kan üreten hücreler ve diğerleri gibi temel hücrelere zarar vermek suretiyle radyasyonun istenmeyen etkilerine karşı da savaşır.

Kısacası, Ganoderma Lucidum bitki örtüsü:

Radyo ve kemo tedavisine vücut toleransını arttırır

Bağışıklığı güçlendirir

Iştahı arttırır

Bazı kısır hasta kanseri hastaları kemo terapisine dayanamayacak kadar zayıflar. Fakat Ganoderma bitkisinin tüketiminden sonra durumları iyileşti ve kemoterapi sürecini tamamlayabildiler.

Tümörlü birçok hastada Ganoderma Lucidum kullanıldıktan sonra da anlamlı derecede düzelme olmuştur. Geleneksel Çin Tıbbı teorisinde, Ganoderma'nın kanseri kontrol altına alma etkinliği% 40 ila% 50 civarındadır.

Ganoderma Lucidum'a güçlü anti kanser özelliklerini veren ana bileşenler Organik Germanyum, SOD ve Polisakkaritler, özellikle beta-glukan'dır. 

Kanser için Hangi Ganoderma alınmalıdır?

Tüm Ganoderma ürünleri aynı değildir. Düşük kaliteli ürün almak sadece az bir gelişme gösterebilir. Kanser için, kalite ve etkililikten ödün vermek istemezsiniz, öyle değil mi? Bu nedenle, Ganoderma ekstraktı ile aşağıdakileri seçmenizi öneririz:

Ağaç ekimi ile yetişen ganoderma

Yüksek konsantrasyonlu ekstrakt

Çatlak spor tozu

Kapsüllenmiş ve tomruk ahşabı ile yetiştirilen Ganoderma arasındaki fark nedir? Örneğin, kapsüllü Ganoderma alan bir kanser hastasını düşünün. Belirtilerini iyileştirebilir, ağrısını azaltabilir ve ömrünü uzatabilir. Ama sonunda, o hala yok olabilir.

Ancak bu hasta günlük tomruk ekimi Ganoderma alırsa, tamamen kanser hastalığından iyileşebilir ve hayatını kurtrabilirı. Ve bu çok büyük bir fark yaratıyor.

Kansere karşı önerilen Ganoderma için buraya tıklayın

Ganoderma yalnız mıdır?

Tek bir bitki veya takviyenin kanseri tedavi edebildiğini söyleyen herkes, bu korkunç hastalığı kesinlikle hafife alır. Ganoderma güçlü bir anti kanser bitkisi olsa da, onu hala yalnız başına almak yetmiyor.

Güçlü anti-kanser özellikli diğer şifalı bitki ve takviyeleri için tavsiyemiz:

Cordyceps Sinensis

Arı Propolis

Yeşil Çay Özü

Bu şekilde düşünün. Daha kaliteli kanser önleyici bitkiler ve takviyeleri almak, yalnızca bir taneye kıyasla daha yüksek şifa şansı verir. Ayrıca, sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmalısınız.

İyi bir duygusal sağlığa sahip olun ve olumsuz düşüncelerden kaçın

Sağlıklı diyet yapmak ve kansere neden olan gıdalardan kaçınmak

Taichi gibi düzenli sağlıklı egzersizler yapın 

Uyarı! Herhangi bir kanser bitkisini denemeden önce ...

Bazı kanserli hastalar cerrahi, radyo terapisi ve kemoterapi gibi konvansiyonel kanser tedavisi almaktan korkuyorlar. Yan etkilerinden korkabilirler. Ya da akrabalarıyla arkadaşlarının bu tedavilerle bile hayatlarını kurtaramadığını görmüş olabilirler.

Buna ek olarak, insanların ürünlerinin birçok kanser hastasını başarılı bir şekilde iyileştirdiklerini duydular. Bu nedenle, bunlar sadece ağrı ve yan etkiler olmaksızın alternatif kanser terapisine başvuruyorlar. Ne yanlış bir karar!

Alternatif terapi başarısız olursa ne olur? Kanseri evre 0'dan evre 1'e ... evre 2'ye ... evre 3 ... evreye ilerleyecek ve her şey bitmiş olacak.

Bu durum genellikle görünüşünü korumak isteyen meme kanseri olan kadınlar ile rahim kanseri olan, halen gebe kalmayı isteyen kadınlar arasında olur.

Bu nedenle, kanser hastası için doktor tarafından talimat verilen cerrahi ve kemoterapi gibi konvansiyonel tedaviyi almak çok önemlidir. Ancak o zaman kanser bitkileri ve takviyeleri ile vücudunu daha da güçlendirebilirler. Unutma, hiç şans verme. Mümkün olan en kısa sürede konvansiyonel tedaviyi edinin. 

Diğer kanser kaynakları 

"Kansere Diyet ve Yaşam Tarzı Değişiklikleriyle Nasıl Mücadele Edebilirsiniz"