Kullanıcı Oyu: 3 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

İngiltre express gazetesinden Ganoderma Lucidum ve Seks Performansı hakkında bir makale.

 

Dalgalanan cinsel isteğin mi var? Bu mantar seks gücünü artırabilir ve stresini azaltabilir

KIRMIZI reishi mantarları, uzmanlara göre, insanların libidolarını artırabilir ve insanlara daha az stresli olmalarına yardımcı olabilir.
Libido kaybı veya cinsel dürtü kaybı, hayatının bir noktasında beş erkekten birini (hatta daha fazla kadını) etkileyen yaygın bir sorundur.

Genellikle mesleki ve kişisel stresle ya da hamilelik, doğum ya da emzirme gibi önemli hayat-değiştiren olaylarla bağlantılıdır.

Bununla birlikte, NHS Choices, libidoda beklenmedik bir kayıp yaşandığını, özellikle de uzun sürdüğünde ya da geri döndüğünde - her iki ortağa da bir ilişki içinde rahatsız edici olabilecek temel bir kişisel, tıbbi ya da yaşam biçimi problemi olduğunu belirtti.

İngiltere, Avrupa ve Amerika'da her yaştan binlerce kadının katıldığı araştırmalar, kadınların yüzde 30 ila 50'sinde uzun süren ya da tamamen cinsel isteksizlik yaşadığını gösteriyor.
Dr Sarah Brewer, aile hekimi, stresin büyük ölçüde bu konuda suçlanacağını söyledi.

Dr Brewer: "Stresli olduğunda, kadınlar prolaktin ya da 'bekârlık hormonu' olarak adlandırılan bir hormon üretiyorlar.

"Emzirme döneminde doğumdan hemen sonra daha fazla gebelik riskini azaltmak için libidoyu önemli ölçüde düşürerek üretilen hormon da aynı hormon."

Doğu Asya'da Kırmızı Reishi mantarı yüzyıllardır bu libido azaltıcı faktörleri azaltmak için kullanılmıştır.

Reishi'nin antienflamatuar ve anti bakteriyel özelliklerinin bağışıklık sistemini desteklediğine ve genel olarak refah düzeyini yükselttiğine inanılıyor ve mantarların ayrıca stresle mücadelede vücuda yardımcı olduğu ve hafiflettiği görülüyor.
Şangay Geleneksel Tıp Üniversitesi'nden Dr Yumin, diyetin değiştirilmesini ve doğal libido güçlendiricilerine bakılmasını öneriyor.

Dr Yumin Kırmızı Reishi mantarının 'cinsel işlevlere yardımcı olduğu bilinen libido ve doğurganlığı artırdı' dedi.

Bununla birlikte, kapsül formunda olduğu için, Kırmızı Reishi mantarının nerede olduğunu bilmeyenler şanslıdır.

Haeon Şirket dağıtıcılarına göre, Reishi ürünü, doğal ahşap-log yöntemi kullanılarak üretilmiş ve en organik sonuçların elde edilmesi için kimyasal maddeler veya zirai ilaçlar olmadan yetiştiriliyor.

Mantarlar, bitki besleyici seviyelerini en üst düzeye çıkarmak için pik olgunlukla hasat edilir ve daha sonra% 100 bir sebze kapsülünde kapsüllenir.
Beslenme uzmanı Rhiannon Lambert şunları söyledi: "Bazıları için, iş stresi, işlerin yapılmasını sağlamak için motivasyon kaynağıdır. Bununla birlikte, birçok insan için stres, stresini kolayca ezici hale getirebilir ve sağlığa zarar verebilir. Uzun süreli veya tutarlı stres, iştah kaybına, kilo kaybına, yorgunluğa, kaygıya yol açabilir ve aşırı durumlarda stres zihinsel sağlık sorunlarına neden olabilir. "

Mikei tarafından yapılan bir ankette, sorgulanan yetişkinlerin yüzde 50'si bazen koştuğunu ve fiziksel, zihinsel ve duygusal enerjinin boşaltılmış olduğunu belirtti.

Rhiannon ekledi: "Bize yüklenen şu andaki talepler çok büyük; semptomlar, soğuk algınlıklar ve genel hastalık ve kötü sağlık duygularına benzeyen bir dizi grip karşısında aniden hassas olana kadar stresli olduğunuzu fark etmeyebilirsiniz.

 

"Kırmızı Reishi'yi tutarlı bir süre için kullanmak, bağışıklık sisteminizin sağlığını ve bize yüklenen stresle baş etmede yeteneklerinizi geliştirmeye yardımcı olacaktır."