Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

GANODERMA BÖBREKLERİ KORUYOR

 

Böbrek hastalıkları iyileştirilebilir mi? Batı tıbbı "Hayır" diyor. Diyaliz, böbrek hastası için nihai sonuçtur. Ancak Geleneksel Çin Tıbbı, TCM "Evet" diyor. Böbrek, böbrek için doğru şifalı bitkiler ile güçlenebilir. Bununla birlikte tıbbi teoriler böbrekleri farklı bir şey olarak görüyorlar. Böbrek sadece bir böbrek değil mi?

Batı medikal böbreği:
Batı tıbbında böbrek midenizin arkasında bulunan yumruk büyüklüğünde bir organdır. Her böbrek yaklaşık 1 milyon böbrek hücresi içerir. Bu hücreler kandaki besin maddelerini geri emer ve atık maddelerle birlikte idrar gibi bir miktar su bırakır.

Akut böbrek enfeksiyonu (inflamasyon)
Kronik böbrek enfeksiyonu
Son aşamada böbrek enfeksiyonu
Böbrek için şifalı bitkiler de bu hayati organın zayıflamasına bağlı hastalıkları iyileştirir:

Yüksek Ürik asit (Gut)
Idrarda protein
Zayıf bağışıklık sistemi
TCM böbreği
Bununla birlikte Geleneksel Çin Tıbbı veya TCM, böbrekleri, böbrek ve diğer vücut kısımlarını geçen enerji veya meridyen çizgiler olarak görür. TCM'ye göre, böbrek 3 çeşit enerji depoluyor:

Doğum öncesi enerji
Doğum sonrası enerji
Beş ana organın (kalp, karaciğer, dalak, akciğer ve böbrek) enerjisi
Böbrek beş ana organ için "yin" (negatif) ve "yang" (pozitif) enerjinin temelini oluşturur. Bu fonksiyonları destekler ve etkiler:

Kemik
Diş
Kulak
Saç
Beyin
Bel (geri)
Böbrek fonksiyonları için şifalı bitkiler
Bu TCM'nin böbrek fonksiyonlarıyla birlikte, şifalı bitkilerin ortak sağlık sorunlarını iyileştirmeye yardımcı olabileceğini görelim. Öncelikle şifalı bitkiler böbrekte depolanan prenatal enerjiyi arttırır. 

Yavaş veya yavaş çocuk büyümesi (örn: küçük boy ve sıska çocuklar)
İştahsızlıkları olan çocuklar
Yatak ıslatma problemi olan çocuklar
Böbreklerin doğum sonrası enerjisini arttırarak, bu şifalı bitkiler özellikle kadın ve erkeğin menopoz döneminde yaşlanmanın yol açtığı sağlık koşullarını iyileştirir.

Böbrek beş organın enerjisini depolar. Bu organlar için "yin yang" temeli olarak görev yapar. Bu nedenle, böbrek enerjisini güçlendiren şifalı bitkiler özellikle beş organla ilişkili hastalıkları iyileştirebilir:

Astım (akciğer)
Karaciğer sertleşmesi
Karaciğer kanseri
Son olarak, şifalı bitkiler aşağıdaki gibi sağlık koşullarını iyileştirebilir:

Kemik baskısı ve osteoporoz
Diş problemleri
İşitme sorunları
Saç kaybı
Beyin hastalığı (örneğin inme, Alzheimer hastalığı, Parkinson hastalığı)
Sırt ağrısı
Zayıf bacak
Soğuğundan korkmak
Sık idrara çıkma

Şifalı bitkilerin kapasiteleri
Öldürülen böbrek hücreleri canlandırılamaz. Şifalı bitkiler, daha fazla zarar görmesini önleyerek, kalan böbrek hücrelerinin işlevlerini yalnızca güçlendirebilir. Bu nedenle bir diyaliz hastasının böbrekleri ciddi olarak daraldığı için tedavi edilemez.

Bununla birlikte, halen diyalize yakın olan hastaya umut vardır. Bunlar genellikle tıbbi raporlarında aşağıdaki göstergelere sahip hastalardır:

Kanda yüksek kreatinin
Kanında yüksek üre
Idrarda protein varlığı (kabarcıkları dağılmayan idrar)
Böbrek fonksiyonlarının raporu gerçeği
Tıbbi rapor böbrek fonksiyonlarının iyi olduğunu gösteriyorsa, bunun tamamen sağlıklı olduğu anlamına mı geliyor?

Her iki böbrek de yarı yarıya kesildiyse (hücrelerin yarısı öldü), raporunuz normal bir böbrek fonksiyonu gösterecektir. Yarı böbrek, tüm kanınızı filtreleme kapasitesini yine de idare edebilir. Bu nedenle bazı insanlar bir böbrek bağışlıyor ve hala normal bir şekilde yaşıyor.

Ancak, böbrekleriniz orijinal hücrelerin yaklaşık% 20 ila% 30'u kaldığında, sağlık raporunuz anormal göstergeler göstermeye başlar. Genellikle, çok geç kalınmış ve diyaliz işkencesine tabi tutulmanız gerekecektir.

Dolayısıyla, tıbbi raporun yalnızca referans için göstergeler sağladığını lütfen unutmayın.

Böbrek bozukluğu belirtileri ve nedenleri
Aşağıdaki belirtilerle karşılaştığınızda daha zayıf böbreklerinizin olduğundan şüpheleniyorsunuz:

Tansiyonun artması
İdrar yapma zorluğu
Uyurken bile sık idrara çıkma
Bel ağrısı (sırt)
Çok fazla kabarcıklı idrar
Zayıf bacak

Böbrek hastalıkları aşağıdaki faktörlerle ilişkilidir:
Çok fazla tuzlu yiyecek (böbrek, kalp ve kan damarına yük)
Çok fazla et ve deniz ürünü ye
Daha az su içelim
Antibiyotiklerin, ağrı kesicilerinin, steroidlerin vb. Uzun süreli ilaç alınması (toksikler)
Yüksek tansiyon (hasar böbrek kan damarları)
Diyabet
Her zaman öfkeli ve stresli
SLE - lupus (oto bağışıklık reaksiyonu)
Genellikle tedavi edilmemiş boğaz ağrısı (iltihaplanma)
Genellikle idrardan kaçının
Erkeklerde prostat büyümesi
Nedenlerini bildikten sonra, bunu nasıl önleyeceğinizi bilmeniz gerekir.

İşkence hastalığı
Böbrek hastalığı çok işkence yapan bir hastalıktır. Yüksek tansiyonlu ve diyabetli hastalar için zamanında ilaç aldıkları zaman istediği yere gidebilirler.

Ancak diyaliz geçiren hastalar istedikleri yere gidemezler. Diyaliz için haftada 3-4 kez gitmeleri gerekiyor. Bir oturum genellikle 4 saat sürer. Çok fazla su içemiyorlar.

Böbrek bakımı son derece önemlidir. Böbreğinizi doğal gıda ve şifalı otlarla nasıl güçlendirirsiniz?

Böbreklerin doğal olarak güçlendirilmesi
Böbrek için şifalı bitkiler dışında, siyah fasulye ve siyah susam gibi böbrek enerjisini artırabilecek yiyecekler var. Şifalı bitki olarak Ganoderma Lucidum kesinlikle işlevlerini geliştirmeye yardımcı olur.

Ganoderma Lucidum'un Nükleik Asidi, toksik maddeyi nötralize etmek için böbrekleri güçlendiriyor, idrarda protein indirgiyor ve kolesterolü parçalıyor.

Ancak, eski Çin tıbbi klasiklerine göre böbrek için en etkili otlar Cordyceps Sinensis'tir (Dong Chong Xia Cao). Yüksek tıbbi değere sahip Çin'de yetiştirilen bir değerli mantar türüdür.

Daha iyi etkiler için, Ganoderma Lucidum ve Cordyceps Sinensis'i böbrek fonksiyonlarını iyileştirmek için birbirlerine destek verdikleri şekilde birlikte alın.

Böbrek Hastalıkları Ganoderma ile Bakım

Ganoderma, böbrek hastalıkları için% 100 iyileşme sağlayabilir.
Böbrek hastalığı da tedavisi zor hastalıklardan biridir. Bunlara akut veya kronik nefrit, diyabetik böbrek sendromu, nefroz ve romatizmal ateş dahildir. Bunların bir kısmı yüksek kolestrol sayımı ve yüksek bir kan şekeri seviyesinden kaynaklanıyor olabilir. Böbrekler aşırı yüklenmiş ve kan renal kılcal damarlara ulaşamıyor. Nefroz ödem, idrar tutma, yorgunluk ve muhtemelen ciddi ürmemi ile sonuçlanır.
Nagoya Üniversitesi Tıp Enstitüsü'nden Prof Fumio Tsurudani, Ganodermanın etkinliğini kontrol etmek için böbrek hastası olan hastalarla bir deney yaptı. Proteinüri ve kolesterolemi düşürmekle kalmayıp uygun böbrek fonksiyonunu sürdürebileceği bulundu.
Deney sonuçlarımıza dayanarak, böbrek hastalığı Ganoderma alarak% 100 iyileşebilir. Gerçekten şaşırtıcı bir başarıdır.

Diyabet artık korkunç bir hastalık değildir.
Şeker hastalığınız olduğunda, hayatınız onunla karıştırılacaktır. Bununla birlikte, Ganoderma ile bazı vakaları tedavi ettik.
Bilindiği gibi yetersiz insülin sekresyonu diyabetin sebebidir ve bu durum bazı ciddi komplikasyonlara neden olur. Şu anda, Batı doktorları tek tedavi olarak insülin enjeksiyonlarını kullanmaktadır. İnsülin kan şekeri seviyesini düşürebilirse de semptomlar çok yakında tekrar eder. Ayrıca, birçok yan etkisi olan bir kortizon hormonu enjeksiyonuna benziyor. İnsülin pankreas fonksiyonunu iyileştiremiyor ve organın yaşlanmasını hızlandırıyor.

Kinki Üniversitesi Tıp Araştırma Enstitüsü, yıllık deneylerde Ganodermanın insülin ile aynı işlevi gördüğünü bulmuştur. Buna göre, Ganoderma aldıktan sonra, sadece insülin eksikliği eklenebilir, aynı zamanda pankreasın asıl işlevini tekrar kazanmasını sağlayabilir. Buna ek olarak, insülin enjeksiyonu gibi herhangi bir yan etkisi yoktur.

Binlerce yıldır Ganoderma, Çinliler tarafından yüksek kaliteli bitki örtüsü olarak görülüyor. 'A-bir Tıp' olarak adlandırılan, uzun süre kullandıktan sonra bile herhangi bir yan etkisi olmayan en iyi ilaçtır. Bir kişinin yapısını geliştirebilir, vücudun iyileştirici kabiliyetini artırarak sağlıklı bir vücuda sahip olmaya yardımcı olur ve uzun ömürlü olur.

 

Zehirlenme (Poliklorobenzen)
Klorik ve benzenil grupları organik klorür oluşturmak üzere birleştiklerinde toksik olurlar. Ayrışan klorik ve benzenil inorganik bileşikler haline gelirse, toksikojenlilik kaybolur ve deşarj olur. Halihazırdaki moleküler kimya tekniklerini kullanarak klorik ve benzenili ayırmak için birçok yöntem var - örneğin radyasyon veya belirli ışınların radyasyonu kullanılır. Organik germanyum bileşikleri aynı zamanda elektronik kimyada özel etkilere sahip olduklarından, kimyasal deneysel işleme sırasında klorik ayrışma fenomeni bulunabilir. Diğer taraftan organik germanyum, dolaşım sistemi oluşturmak için kan hücreleri ile birleşmek üzere bağırsak kan damarlarına bulaşabilir. Bu gerçek patolojik teori ile kanıtlanmıştır. Buna göre, karaciğer, akciğer ve serebral hücre hastalığının tedavisinde özellikle etkili olan bu organlar kan bakımından zengindir.
Vücuttaki ağır metaller ve P.C.B.s, kan miktarının büyük olduğu yerde hastalıklara neden olur. (P.C.B.s subkütan yağ birikir ve ter atılır). Organik germanyum ağır metallerden kurtulabilir ve P.C.B.'leri zehirli olana kadar azar. Başka bir deyişle, vücudun zararlı maddelerinden arındırmak için kan dolaşımından akabilir.