Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Gano İçecekler

Gano Excel içeceklerinin ortak özelliği reishi mantarı (kırmızı mantar) olarak da bilinen ganoderma lucidum özütü ile imal edilmiş olmalarıdır. Günlük alışkanlıklarımızda en çok tükettiğimiz içeceklerin başında kahve ve çay gelmektedir. Kahvelerde ülkelerden ülkelere damak tadına göre çeşitlilik göstermektedir. Ganoderma lucidum reishi mantarı olarak bilinen çok fazla sayıda çeşidi olan ancak uzun yıllar süren araştırmaların ardından bunların en etkili olduğu 6 çeşit mantarın özel oranlarda karışımıyla elde edilen bir özüttür. Bu karışım geleneksel kahvelerin ve çayların içerisine uygun bir metodla karıştırılarak ihtiyacımız olan antioksidanların vüdumuza takviyesini sağlamaktadır. Geleneksel içeceklerin faydalarının yanında zararları da da olabileceği gibi Gano Excel içeceklerinde durum böyle değildir. Gano Excel içecekleri dünyanın en sağlıklı içecekleridir. Alışkanlıklarımız sayesinde her gün ganoderma lucidum özütüyle beslenen vücudumuz kısa süre içerisinde sağlıksız oluşumları bertaraf edecektir.

Ganoderma lucidum polisakkarit, protein arjinin metiltransferaz 6 sinyal yolu yoluyla prostat kanseri hücre göçünü inhibe eder.

Özet

Prostat kanseri, dünya çapında erkeklerde en sık görülen malign tümör türlerinden biridir ve insidans ve mortalite

...

Çinde 19 Uzman Doktorun kanser hastaları üzerinde yapmış olduğu detaylı beslenme bilgi düzeyi çalışması

1Comprehensive Oncology Department, National Cancer Center/Cancer Hospital, Chinese Academy of Medical Sciences and Peking Union Medical College,

...

DNA damaging potential of Ganoderma lucidum extracts

Ganoderma lucidum özlerinin DNA hasar potansiyeli

Ganoderma lucidum'un Genetik ve Metabolik Intraspecific Biyolojik Çeşitliliği

Anna Pawlik, 1 Grzegorz Janusz, 1 Iwona Dębska, 1 Marek Siwulski, 2 Magdalena Frąc, 3 ve Jerzy Rogalski1

1Biyokimya Bölümü, Maria Curie-Skłodowska Üniversitesi, Akademicka

...