Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Gano Excel Industries, dünyanın dört bir yanında sağlık ve zindelik sektöründe doğrudan ürün satışı gerçekleştiren köklü ve öncü şirketlerden biri. 

Ürünleri, “Yaşamın seyrini değiştiren deneyimi” mutlaka siz de yaşayın sloganıyla tüketiciye sunulmaktadır. Şirket, ürünlerini, 4.000 yıl önceye dayanan antik dönemde “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak kabul gören Ganoderma lucidum özlerinden üretmektedir. Bir zamanlar sadece kraliyet ailelerinin sofralarında bulunabilen bitkiler artık Gano Excel™ ile evlerinize kadar gelebilmektedir.

 Gano Excel Industries; gıda katkıları, içecekler, kişisel bakım ürünleri ve cilt bakım ürünlerinden ev ürünlerine kadar uzanan çok geniş yelpazeli benzersiz bir ürün gamını üretmekte ve dağıtmaktadır. 

 Dünya genelinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Gano Excel Industries, ürünler ve yeni piyasalar konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket büyük bir vizyona ve diğer insanların gelişimine ve ailemize katılmaları konusunda çalışmalar yapan yüksek motivasyonlu bir kadroya sahiptir. “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” vizyonuna sahip şirket sadece birinci sınıf ürünler üretmekte ve dağıtmaktadır.

Niçin Gano Excel?

Gano Excel firması ar-ge'ye önem veren bir şirkettir. Araştırmalarını insanlığın maksimum fayda sağlayabileceği sağlıklarını korumayı ve tekrar kazanabilmeyi sağlayabilecek çeşitli ürünler üzerine yoğunlaştırmıştır. Ürün gamını sürekli artırmaktadır. Kar elde etmekten daha çok ürünlerin yaygınlaşmasını ve daha çok insanın gano excel wellness ürünlerinden faydalanmalarını sağlamak amacındadır.

Gano Excel ürünleri altındaki yorumlar sitemize ait olup tamamen kendi kişisel tecrübelerimiz ve müşterilerimizden gelen tepkiler sonucu oluşturulmuştur. Herhangibir bilimsel yanı olmadığı gibi tavsiye niteliğinde olup yanlış anlamarla uygulanıp doğabilecek olumsuzluklardan sitemiz sorumlu değildir. Bu sitedeki Gano Excel ürünleri altındaki yorumlar Gano Excel Malezya ve Gano Excel Türkiye şirketlerini bağlamaz. Burada yapılan yorumlar ticari kazanç elde etmek maksadıyla abartılarak gerçeği yansıtmayan yorumlar da değildir. Ürünlerin kullanım miktarları tavsiye niteliğindedir, etki düzeyi kişilere göre farklılık gösterebilecek olup kullanım miktarlarını ayarlamak kişilerin kendi inisiyatifindedir. 

Ganoderma tsugae, PI3K / Akt Sinyalizasyon Yolunun Modülasyonu ile Doksorubisin Dirençli Akciğer Adenokarsinom H23 / 0.3 Hücrelerinde S Faz Tutuklama ve Apoptozu İndükler

Yang-Hao Yu, 1,2 Han-Peng Kuo, 3 Hui-Hsia Hsieh, 4 Jhy-Wei Li, 5 Wu-Huei Hsu, 2

...

Ganoderma lucidum'un (Kırmızı Reishi Mantarı) Polisakkarid Zengin Özü (M.A. Curtis: Fr.) P. Karst, Streptozotosin ile Oluşturulan Diyabetik Sıçanların Yara İyileşmesini Hızlandırır

Poh-Guat Cheng, 1,2 Chia-Wei Phan, 1,2 Vikineswary Sabaratnam, 1,2 Noorlidah

...

Endokrin Terapili Meme Kanseri Hastalarında Ganoderma lucidum Spore Tozu, Kansere İlişkin Yorgunluğu İyileştiriyor: Bir Pilot Klinik Çalışma

Hong Zhao, Qingyuan Zhang, Ling Zhao, Xu Huang, Jincai Wang ve Xinmei Kang

Harbin Tıp Üniversitesi, Haril

...

Ganoderma lucidum'un Genetik ve Metabolik Intraspecific Biyolojik Çeşitliliği

Anna Pawlik, 1 Grzegorz Janusz, 1 Iwona Dębska, 1 Marek Siwulski, 2 Magdalena Frąc, 3 ve Jerzy Rogalski1

1Biyokimya Bölümü, Maria Curie-Skłodowska Üniversitesi, Akademicka

...

Reishi Mantarlarının Muhteşem Sağlık Faydaları

Muhtemelen goji çilek ve lahanayı diyetinize eklemenin yararları hakkında herşeyi biliyorsunuzdur, ancak reishi mantarının güçlü şifa özelliklerini biliyor musunuz? Değilse, şimdi tanışmanın

...

Her geçen gün Ganoderma alırsam, buna aşırı bağımlı olurmuyum?

...

Reishi ürünleri tablet, kapsül veya granüler formda bulunur. İyi bir Reishi ürünü özü veya öz formu olmalıdır

...