Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Hastalıktan nasıl korunuruz

hucre_kesiti

Daha evvel de bahsettiğimiz gibi, hidrojen sülfit, amonyak, histaminler, indoller, fenoller ve scatoller gibi zehirli atık maddelerin varlığı,insan dışkısına rahatsız edici bir koku vermektedir.

Tıp mesleğinde gayet iyi bilindiği üzere sarılık ve siroz rahatsızlığı geçiren hastalar özellikle kokulu dışkı problemi yaşamaktadırlar.

Aşırı derecede rahatsız edici bu dışkılara belirli bir hastalığın göstergesi olan toksinlerin varlığı sebep olmakta ve vücut bu tarz atık maddelerin sebep olabileceği organlar üzerindeki hasarı nötralize etmek için verdiği mücadelede, aktif oksijeni serbest bırakmak için nötrofil lökositleri üretmek suretiyle bu toksinlerin varlığına karşılık vermektedir.

Ancak bu tarz aktif oksijen fazla bir miktarda üretildiğinde nötralize toksinlere olduğu gibi sağlıklı hücrelere de hasar verebilmektedir. Bu da bizleri, büyük bir miktarda elektron ikmali yapmak suretiyle mevcut aktif oksijen miktarını azaltarak, bu aktif oksijen radikallerinin zararlı etkilerini en az seviyeye indirebileceğimiz, hükmüne götürmektedir.

SU .......................Doğal Çözüm.

Sağlıklı, dengeli, özellikle C vitamini, E vitamini beta-karoten, ve bizim için yararlı diğer besin maddeleri gibi antioksidan maddeler açısından zengin bir diyetin yerine geçecek başka hiçbir şey bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bu maddeler, sağlıklı dokunun aktif oksijen tarafından oksidasyona maruz kalmasını engelleyebilecek serbest elektronların elde edileceği en iyi kaynak değildirler.

serbes_radikal

Serbest oksijen radikalleri tarafından normal dokunun oksidasyona maruz kalmasına mani olmak için güvenli bir serbest elektron kaynağı teminine yönelik soruna en iyi çözüm, onun redüksiyon ( azalma) potansiyelini yükseltmek için,elektroliz yöntemiyle kimyasal tepkimeye maruz bırakılan Su' dur. Aktif oksijene verilmek üzere fazladan serbest elektrona sahip su olan azaltılmış (kırılmış) suyun en iyi çözüm olduğuna inanaıyoruz, çünkü ; Suyun yüzey geriliminin azaltılma potansiyeli, etkileyici bir şekilde besin maddelerinde ve vitamin ilavelerinde bulunan diğer antioksidanların çok üzerinde bir miktara çıkarılabilmektedir. Yüzey geriliminin azaltılmış suyun moleküler ağırlığı düşük olduğundan, bu onun çok hızlı hareket etmesine ve vücuttaki tüm dokulara çok kısa bir sürede ulaşabilmesine imkan sağlamaktadır.

Muhtemelen goji çilek ve lahanayı diyetinize eklemenin yararları hakkında herşeyi biliyorsunuzdur, ancak reishi mantarının güçlü şifa özelliklerini biliyor musunuz? Değilse, şimdi tanışmanın zamanı geldi, çünkü reishi mantarı şimdilerde en

...

Dejeneratif hastalıklara ve koşullara karşı koruyucu önlemler sunan diğer doğal takviyelerde olduğu gibi, kırmızı reishi mantarı ürünleri normal diyet / vitamin programınızın bir parçası olarak en çabuk etkilidir.

Zavallı

...

Araştırma, Reishi'nin sağlık artırıcı özelliklerinin, bitki tamamen olgunlaştığında en güçlü olduğunu, kırmızı Reishi bitkilerinin doğal yaşam ortamında bulunan dengesiz çevre koşulları nedeniyle vahşi doğada bulunmanın neredeyse imkânsız

...

Sağlık eklerinde kırmızı Reishi mantarlarının meyve cisimciliğini kullanmanın etkinliği, birçok şirket Reishi mantarının sağlık ürünlerinde kullanılmak üzere diğer yönlerini kullanmaya hevesli davrandılar.

Son zamanlarda,

...

Sağlıklı bir yaşam tarzını aktif olarak sürdürmezsek, bedenlerimiz bozulur ve giderek azalan bu sağlık durumuna kademeli olarak alışırız. Kazandığımız kilo kaybedilebilir ve önemli bir sorun ortaya çıkıncaya kadar doğal güzellikteki gerilemeyi fark etmeyebiliriz.

...

Japan Reishi Association, endüstri liderleri ve devlet kurumları tarafından desteklenen uluslararası kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Tüketicileri Japonya Reishi sağlıklı gıda ürünleri ve üreticileri hakkında bilgilendirerek Reishi endüstrisinde dünya

...

Akciğer

Kırmızı Reishi Mantarı astım, kronik bronşit ve yaygın alerjenlerden muzdarip olanlar için bazı yararlar sağlamıştır. Enflamasyonun mediatörlerini bloke ederek, astım semptomları hafifletilebilir ve bağışıklık

...