Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Ganoderma Lucidum bitki akut veya kronik hepatit ve diğer karaciğer hastalıklarının tedavisinde etkilidir

Hashimoto Hastanesi'nden Dr. Mitsui Hashimoto tarafından bildirildi

Günümüzde, hepatit hâlâ herhangi bir yöntemle etkili bir şekilde tedavi edilemeyen bir hastalıktır. Ganoderma Lucidum etkili ise, bu karaciğer hastalığı için anlamlı bir ilaç olacaktır. 

Hepatitli bazı hastalara günde altı kapsül reçete edildi. Orada aylar sonra tüm hastalar düzeliyordu. GOT ve GPT değerleri 200 - 300'den 100'e düştü.

Buna ek olarak, bazı Çin bitkisel ilaçları ile birlikte Ganoderma Lucidum kullanan bir hasta, azalmış GOT ve GPT gördü.

Hipertansiyonlu bir hepatit kombinasyonu vakası vardı. Bu bitkiyi aldıktan sonra, tatmin edici sonuçlar elde edildi.

Yukarıdaki koşullar kesin olamaz, ancak hepatit üzerinde olumlu sonuçlar beklenebilir. Karaciğer fonksiyonu düştüğünde, hasta yorulabilir. Ganoderma almak yorgunluğu azaltmaya yardımcı olur. 

"Karaciğer hastalığının tedavi edilemeyeceği" inancı terk edilmelidir

Karaciğer sağlığın en önemli organıdır. Karaciğer fonksiyonu oldukça karmaşıktır. Bu nedenle, karaciğer hastalığının tedavisi zor kabul edilir ve diyetetik tedavi, Batı doktorları tarafından benimsenen tek yöntemdir.

Bununla birlikte, Ganoderma Lucidum, karmaşık organı normal işlevlerine kavuşturabilir. Uygulamalı araştırmalarımıza dayanarak, bu bitki çok olumlu bir etki yaratabilir.

Shigeru Yuji, iki ay boyunca Ganoderma bitkisini aldıktan sonra karaciğer rahatsızlıklarının % 10'unun iyileştirilebileceğini bildirdi. Hastaların% 40'ında semptomları hafifletildi ve karaciğer büyüklüğü azaltıldı. Hastaların% 50'si semptomlarının azaldığını hissetti.