Kullanıcı Oyu: 1 / 5

Yıldız etkinYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Gano Spirulina

GANO C’EAL Spirulina Yulafı güne başlamanın en iyi yoludur. Ganoderma lucidum özü, spirulina, yulaf, sütsüz krema ve şeker ile zenginleştirilmiş olan ürün, ailedeki tüm bireyler için uygun olan besleyici bir gıdadır. Spirulina, vücudun günlük besin ihtiyacını karşılar. Ganoderma lucidum özü ile birleştirilerek size tüketimi son derece pratik olan mükemmel bir hazır besleyici öğün sunmaktadır.
Vücut için günlük besin ihtiyacını sağlar
Yulafın sindirim ve kilo kontrolü için yardımcı olduğu bilinmektedir
Besin değeri yüksek az yağlı bir diyet ürünüdür.
İçeriğindeki Spirulina’nın yüksek antioksidan özelliği sayesinde vücutta biriken toksinlerin atılmasına yardımcı olur.


Yulaf:

Yulafta bol miktarda protein ,lipid,lif,mineral,tuzlar,vitaminler ve B gurubu vitaminleri bulunuyor.Düzenli olarak tüketildiğinde vücudu tazeleyip adeta yeniden yapılandırıyor.Sınavlara hazırlanan öğrencilere ,bebek bekleyen anne adaylarına ,sporculara ,soğuk havalarda çok üşüyenlere,sık hastalanan küçük çocuklara,büyümekte olan çocuklara ve nekahat dönemimdeki hastalara özellikle tavsiye edilen bir besin kaynağıdır.

Spirulina :

Bilimsel çevrelerce en şifalı bitki olarak kabul edilen spirulina bir yosun türüdür.

İçeriği :

Protein ,mineral,vitamin açısından zengindir.

Spirulina’nın bukadar faydalı bir bitki olmasının sebebi içeriğindeki vitaminlerin ,minerallerin proteinin kendiliğinden içinde olması dışarıdan ilave edilmiş olmaması nedeniyle vücutta emilim miktarının %90 lara kadar varmasından kaynaklanmaktadır.

İşlevleri:

Özellikle vücuttaki antidoksanların atılmasında etkindir.

Gün boyu açlık hissini yok eder.

Polisakkarit:
Bağışıklık sistemini güçlendirir.
Kan sistemindeki şeker seviyesini dengeler.

Vitamin
Sağlıklı bir vücut için küçük miktarlarda ihtiyaç duyulur.
Psikolojik proses ve vücut metabolizmasında önemli rol oynar

Kutu İçi Adet : 15 Poşet

Yorum: 

Gano spirulina ile güne başlarsanız kendinizdeki değişiklikleri kısa bir süre içerisinde hissedebileceksiniz. Sabah küçük bir kasede tüketeceğiniz gano spirulina uyandığınız zaman vücudun ihtiyaç duyduğu mineralleri kısa süre içerisinde vücudunuza takviye edecek ve gün boyu zinde olmanızı sağlayacaktır. Spirulina yaşamsal mineralleri vücuda takviyesinin yanında mükemmel bir kilo kontol aracıdır. Spirulina ile klionuzu rahatlıkla kontrol altında tutabilirsiniz.