Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Ganoderma Soap

Sedef, mantar egzama gibi rahatsızlıkları önlemede müthiş etkili

Ganoderma Lucidum Özü ve Keçi Sütü ile zenginleştirilmiştir.İçermiş olduğu proteinler Sayesinde cildinizi Temizler ,Nemlendirir ve Bakımını yapar .Yeni Hücrelerin oluşmasına ve zarar görmüş hücrelerin onarılmasına yardımcı olur.SEDEF,EGZEMA,SİVİLCE,AKNE ve İltihaplı cilt problenmerinin giderilmesinde özellikle Önerilir.

Malezyada Üretilmiş ve Türkiyede Satışı Yapılmaktadır.Hiçbir Yan ETkisi Yoktur.

SİVİLCE,AKNE,SEDEF,EGZEMA,MANTAR ,CİLT LEKELERİ Gibi tüm deri hastalıklarnız gözle görülebilir bir şekilde kısa sürede iyleşecektir.

Deri Hastalıklarına iyi gelir .Cildinizi yumuşatıp daha sonra sıkılaştırarak kırışıklıkları önler.El,Yüz, Ayak ve Vücudunuz için uygundur.

Yüzünüzü Gano Soap Sabun İle köpürterek 15-20 dakika kadar beklettikten sonra iyice durulayın.Cildinizin yenilenmesi ve temizlenmesinine İnanamıyacaksınız.

Yorum:

Gano sabun inanılmaz bir şekilde etkisini hemen gösterebilen bir ürün. İlk kullanımda gano sabunun etkisini çok rahatlıkla hissedebileceksiniz. Düzenli kullanıldığı vakit bu tür problemlerden uzak kalındığı gibi yenilenmiş ve gençleşmiş bir cilde de sahip olmak mümkün olabilmektedir. Gano sabun her yaştaki bay bayan insan için uyumlu olup rahatlıkla kullanılabilir.