Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Gano Excel Industries, dünyanın dört bir yanında sağlık ve zindelik sektöründe doğrudan ürün satışı gerçekleştiren köklü ve öncü şirketlerden biri. 

Ürünleri, “Yaşamın seyrini değiştiren deneyimi” mutlaka siz de yaşayın sloganıyla tüketiciye sunulmaktadır. Şirket, ürünlerini, 4.000 yıl önceye dayanan antik dönemde “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak kabul gören Ganoderma lucidum özlerinden üretmektedir. Bir zamanlar sadece kraliyet ailelerinin sofralarında bulunabilen bitkiler artık Gano Excel™ ile evlerinize kadar gelebilmektedir.

 Gano Excel Industries; gıda katkıları, içecekler, kişisel bakım ürünleri ve cilt bakım ürünlerinden ev ürünlerine kadar uzanan çok geniş yelpazeli benzersiz bir ürün gamını üretmekte ve dağıtmaktadır. 

 Dünya genelinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Gano Excel Industries, ürünler ve yeni piyasalar konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket büyük bir vizyona ve diğer insanların gelişimine ve ailemize katılmaları konusunda çalışmalar yapan yüksek motivasyonlu bir kadroya sahiptir. “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” vizyonuna sahip şirket sadece birinci sınıf ürünler üretmekte ve dağıtmaktadır.

Niçin Gano Excel?

Gano Excel firması ar-ge'ye önem veren bir şirkettir. Araştırmalarını insanlığın maksimum fayda sağlayabileceği sağlıklarını korumayı ve tekrar kazanabilmeyi sağlayabilecek çeşitli ürünler üzerine yoğunlaştırmıştır. Ürün gamını sürekli artırmaktadır. Kar elde etmekten daha çok ürünlerin yaygınlaşmasını ve daha çok insanın gano excel wellness ürünlerinden faydalanmalarını sağlamak amacındadır.

Gano Excel ürünleri altındaki yorumlar sitemize ait olup tamamen kendi kişisel tecrübelerimiz ve müşterilerimizden gelen tepkiler sonucu oluşturulmuştur. Herhangibir bilimsel yanı olmadığı gibi tavsiye niteliğinde olup yanlış anlamarla uygulanıp doğabilecek olumsuzluklardan sitemiz sorumlu değildir. Bu sitedeki Gano Excel ürünleri altındaki yorumlar Gano Excel Malezya ve Gano Excel Türkiye şirketlerini bağlamaz. Burada yapılan yorumlar ticari kazanç elde etmek maksadıyla abartılarak gerçeği yansıtmayan yorumlar da değildir. Ürünlerin kullanım miktarları tavsiye niteliğindedir, etki düzeyi kişilere göre farklılık gösterebilecek olup kullanım miktarlarını ayarlamak kişilerin kendi inisiyatifindedir.