Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Gano Transparent Soap

Gano Transparent soap (Gano transparan sabun) Ganoderma lucidum , aloe vera ve papaya bitkisinden üretilmiştir. Cildi canlanmasına ve nemlenmesine yardımcı olur.
A, C ve E vitaminlerinin yoğun olduğu Gano Transparent Sabun, Antioksidan özelliğinden deri hasarlarını önler,onarır ve yaşlanma sürecini yavaşlatır. Tedavi edici özelliği olan Gano Soap ile birlikte kullanıldığında cildi rahatlatır. Tedavinin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olur.
Saç Pigmentlerini yenileme özelliğinden saç dökülmesi ve beyazlaması olan kişiler için de tavsiye edilir.
Transparent Sabun ile cildiniz yenilenir!

İçeriği :
1- Ganoderma özütü:
Deri iltihabını azaltır.
Pürüzsüzleştirir ve nemlendirir.
Cildin doğal pH seviyesini dengeler.
Cilt metabolizmasını stabil tutar.
Ölü hücreleri temizler.
Ciltteki oksijen dolaşımını artırır.

2- Aloe Vera Özü

Cildi korur.
Küçük yaralanmalar veya tahrişlerde yardımcı olur.
Deri yüzeyi üzerindeki bakteri büyümesini durdurur.
Cildi gençleştirir.
Ölü hücreleri temizler.
Hücre yenilenmesini sağlar.
Cilt dokusunu düzgünleştirir.

3- Papaya ekstresi
C vitamini bakımından zengindir.
Cildin derinlemesine temizliği için doğal bir bileşen içerir.
Ölü hücreleri temizler.
Hasarlı cilt hücrelerini geri yükler.
Kolajen üretimini artırır, cildi pürüzsüzleştirerek ince çizgi ve kırışıklıkları azaltır.

Ambalaj: Kutu, 1 adet. Parça başına Ağırlık: 100g

Yorum: 

Gano transparan sabunu tam olarak bir cilt ve saç uzmanı olarak tanımlayabiliriz. Cildinin ve saçlarının sağlıklı olmasını isteyen herkes bu ürünü kullanmalıdır. Transparan sabunun rahatlatıcı etkisini ilk kullanımda dahi hissedebilirsiniz. Antioksidan özellikli bir sabun olması saçlarda ve cilt yüzeylerinde tutunmuş olan toksinlerin nötralize edilerek vücuttan atılımını sağlar.

 

Dejeneratif hastalıklara ve koşullara karşı koruyucu önlemler sunan diğer doğal takviyelerde olduğu gibi, kırmızı reishi mantarı ürünleri normal diyet / vitamin programınızın bir parçası olarak en çabuk etkilidir.

Zavallı

...

Araştırma, Reishi'nin sağlık artırıcı özelliklerinin, bitki tamamen olgunlaştığında en güçlü olduğunu, kırmızı Reishi bitkilerinin doğal yaşam ortamında bulunan dengesiz çevre koşulları nedeniyle vahşi doğada bulunmanın neredeyse imkânsız

...

Sağlık eklerinde kırmızı Reishi mantarlarının meyve cisimciliğini kullanmanın etkinliği, birçok şirket Reishi mantarının sağlık ürünlerinde kullanılmak üzere diğer yönlerini kullanmaya hevesli davrandılar.

Son zamanlarda,

...

Sağlıklı bir yaşam tarzını aktif olarak sürdürmezsek, bedenlerimiz bozulur ve giderek azalan bu sağlık durumuna kademeli olarak alışırız. Kazandığımız kilo kaybedilebilir ve önemli bir sorun ortaya çıkıncaya kadar doğal güzellikteki gerilemeyi fark etmeyebiliriz.

...

Japan Reishi Association, endüstri liderleri ve devlet kurumları tarafından desteklenen uluslararası kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Tüketicileri Japonya Reishi sağlıklı gıda ürünleri ve üreticileri hakkında bilgilendirerek Reishi endüstrisinde dünya

...

Akciğer

Kırmızı Reishi Mantarı astım, kronik bronşit ve yaygın alerjenlerden muzdarip olanlar için bazı yararlar sağlamıştır. Enflamasyonun mediatörlerini bloke ederek, astım semptomları hafifletilebilir ve bağışıklık

...

Kan dolaşımı ile ilgili durumlar

Kırmızı Reishi özütünün, aspirine benzer şekilde platelet agregasyonunu (pıhtı oluşturan hücreleri) azaltarak kan pıhtılaşmasını azaltabileceği düşünülmektedir. Ek olarak, kırmızı kan hücrelerini dönüştürmek

...