Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Gano Classic Sade Kahve


Klasik kahveden hoşlananlar için gano cafe classicGanoderma lucidum özü ile zenginleştirilmiş kaliteli kahveden harmanlanmış siyah instant kahvedir.
Aroması zengin ve tadı klasik olan GANO CAFE CLASSIC,şeker kullanmak istemeyenler ve şeker hastaları için son derece uygundur. Diğerlerinden farklı olarak,ağrı kesici özelliğinin daha yoğun olduğu tecrübe edilmiştir.

İçerik:

- Birinci Sınıf Brezilya Kahvesi
- Ganoderma Lucidium Özütü

İşlevleri:

Polisakkarit:
- Bağışıklık sistemini güçlendirir.
- Kan sistemindeki şeker seviyesini dengeler.

Organik Germanium
- Kan sistemindeki oksijen seviyesini artırır.
- Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.
- Bitkinliği azaltır, canlılığı artırır.

Vitamin
- Sağlıklı bir vücut için küçük miktarlarda ihtiyaç duyulur.
- Psikolojik proses ve vücut metabolizmasında önemli rol oynar

Besin öğesi:

Kalori: 10,89; Toplam karbonhidrat: 2.40g; Kafein: 13.8mg; Şeker: 0g; Toplam yağ: 0.09g, Kolesterol: 0mg; Sodyum (Na): 0,07 mg, Kalsiyum (Ca): 5.43mg; Demir (Fe) : 0.13mg; Potasyum (K): 8.4mg, Protein: 491mg; C vitamini: 2.18mg; B3 Vitamini: 0.98mg

İlave bilgi:
Kutudaki poşet sayısı: 30, Poşet ağırlığı: 3 gram

Kaynamış suyu bir fican Gano Classic Cafe tozunun üzerine dökün ve karıştırın. Sıcakken için.

Yorum:

Klasik kahve sevenlerin vazgeçemeyeceği bir lezzet. Gano cafe classic klasik kahvenin sunduğu lezzetin yanında içerdiği reishi mantarı olarak bilinen kırmızı mantar bilimsel adıyla da ganoderma lucidum özütü sayesinde direncinize direnç katmakta, gün boyu kendinizi canlı, enerjik zinde hissettirmektedir. Yoğun işlerde çalışan beden gücünü fazlasıyla kullanan zihin bakımından yorulan kişilerin kesinlikle bu kahveyi denemelerini tavsiye etmekteyiz. Şeker ilavesi yapmadan tüketeceğiniz gano klasik çok daha faydalı olmaktadır. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki sefer bu kahveyi tükettiğiniz vakit kendinizdeki değişiklikleri farketmeniz kaçınılmaz olacaktır.