Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Gano Cafe Mocha


Gano cafe mocha kültürüne kırmızı mantarla farklı bir lezzet katıyorGANOCAFE Mocha, kahve tanesi, kakao tanesi ve Ganoderma Lucidium (reishi mantarı) özütünün özel bir karışımıdır. Size akıcı ve kremalı otantik bir fincan kahve tadı vermek için özel olarak harmanlanmıştır. Ayırt edici özelliği olarak yereldir, bununla beraber aroması uluslar arası ölçüdedir.

İçerik:

- Kahve

- Kakao

- Ganoderma Lucidium Özütü

- Şeker

- Yağsız Süt Tozu

- Krema (süt ürünü içermez)

Poşet ağırlığı:28 g/0,99 oz

Besin öğesi:

Kalori: 108,64; Toplam karbonhidrat: şeker: 11 g;22,01 g; kafein: 11,2 mg; toplam yağ: 0,35 g; kolestrol: 0 mg; Sodyum (Na); 45,64 mg; Kalsiyum (Ca): 37,52 mg; Demir (Fe): 0,25 mg; Potasyum (K): 218,96 mg; Fosfor (P): 72,8; Protein: 358,4 mg; Vitamin C: 0,91 mg; Vitamin B3: 21,17 mg

İlave bilgi:

Kutudaki poşet sayısı: 15Gano mocha lezzeti reishi mantarı ile birleşti

Farmokolojik değerler:

- Polisakkarit

- Organik Germanium

- Vitaminler

İşlevleri:

Polisakkarit:

- Bağışıklık sistemini güçlendirir.

 - Kan sistemindeki şeker seviyesini dengeler.

Organik Germanium

 - Kan sistemindeki oksijen seviyesini artırır.

- Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.

- Bitkinliği azaltır, canlılığı artırır.

Vitamin

- Sağlıklı bir vücut için küçük miktarlarda ihtiyaç duyulur.

- Psikolojik proses ve vücut metabolizmasında önemli rol oynar

Yorum:

Gano cafe mocha geleneksel kahvelerin yanında mocha tarzından hoşlananlar için ideal bir içecek. Bu kahve köpüklü yapısı ve Gano Excel ürünlerinde bulunan geleneksel reishi kırmızı mantar özütü ile lezzet yanında sağlığınıza sağlık katan ideal bir içecek olmaktadır. Gano mochanın libidoyu artırıcı etkisi içildikten kısa bir süre sonra hissedilebilmektedir. Günün yorgunluğunu atmanın yanında sabah saatlerinde içeceğinin gano mocha gün boyu enerjik, zinde olmanızı sağlayacaktır. Gano mocha gün boyu ihtiyacınız olan antioksidanları da bünyesinde barındırdığından bağışıklık sisteminizi de güçlendirecektir.