Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

DXN Şirket Geçmişi

DXN, prestijli Indian Institute of Technology mezunu Dato' Dr. Lim Siow Jin tarafından kurulmuştur. Dato' Dr. Lim mantarın insan sağlığı üzerindeki faydalarını araştırarak ticarete atıldı. Büyük ilgisi ve bitmez tükenmez çabaları Ganoderma veya Lingzhi'nin potansiyelini en yüksek seviyede kullanmaya motive ederken 1993 yılında DXN'in kuruluşu ile insan sağlığı ve refahı bakımından Bitkilerin Kralı olarak tanınmasına vesile olmuştur.

DXN›in temel faaliyetleri arasında gıda katkı maddelerinin yetiştirilmesi, üretimi ve pazarlanması gelmektedir. Merkezi Malezya'da olmasına karşın dünya çapında faaliyetleri olan şirket Ganoderma alanındaki faaliyetleri ile tanınmaktadır. Ürün grupları arasında beslenme katkı maddeleri, yiyecek ve içecekler, kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ve kozmetik, ev ürünleri ile su arıtma sistemi yer almaktadır. 1993 yılında kurulduğundan bu yana, DXN 'One Dragon One World One Market and One Mind' (Bir Ejder Bir Dünya ve Bir Akıl) konseptini sürdürmektedir. Bu güçlü konsept sayesinde, DXN yıllar içinde sürekli büyümeyi yakaladı. 30 Eylül 2003 tarihinde DXN Holdings Berhad Bursa Malaysia'nın ana kurulunda kote edildi. DXN 27 Aralık 2011 kurucunun devralma teklifi nedeniyle borsa kotundan çıkarıldı.

DXN Holdings Berhad, DXN Grup'un yatırım holdingi ve yönetim şirketidir. DXN' nin kalite konusundaki büyük özeni çeşitli sağlık ve iş teşkilatından birçok sıra dışı ödül ve takdir kazanmasını sağladı. Sağlam temeli ve sürdürülebilir gelişmesinin yanında, DXN hızla emlak, bilgi teknolojisi, v.s. gibi başka ticari faaliyet alanlarına geçi yaptı . Ana işi olan ağ pazarlamada, DXN' nin hızlı küresel büyümesi dünya çapındaki üyelerinde görülen muazzam artış ve kilit stratejik yerlerdeki ayak izinin büyümesi ile uluslararası anlamda takdir görmektedir. Dünya çapındaki altı milyonu aşkın kayıtlı distribütörleri ile DXN Ganoderma ürünlerindeki dünya liderliği konumunu sağlamlaştırmaktadır.


 

DXN Türkiye

1 Mart 2016 DXN tarihindeki yeni bir kilometre taşıdır. Türkiye' deki resmi şube kapılarını açtı ve ürün alımı, üye kaydı ile iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi bakımından distribütörlerine müthiş hizmetler sunma konusunda çok daha fazla çaba gösterme kararlılığıyla faaliyetlerine başladı. 
DXN Türkiye, pazar payını güçlendirmeye, agresif şekilde pazara girmeye ve Güney Doğu Avrupa Ülkelerindeki iş fırsatını keşfetmeye devam edecektir.

 Kurucumuz

DXN, ünlü Indian Institute of Technology mezunu Dato' Dr. Lim Siow Jin tarafından kurulmuştur. Dato' Dr. Lim' in mantarlara ve insan sağlığı ile olan ilişkilerine karşı derin bir ilgisi var.

20 yıllık özenli araştırma ve bilimsel analiz sonucu, Dato' Dr. Lim Ganoderma veya Lingzhi'nin belirli faydaları ile insan sağlığı üzerindeki etkilerini keşfetti. Lingzhi'nin önemini ve sağlık üzerindeki faydalarını fark eden Dato' Dr. Lim bu mucizevi bitki hakkındaki bilgisini arkadaşları ve meslektaşları arasında paylaşmaya başladı, böylece onlar da kendisinin iyi sağlığa olan tutkusunu paylaştılar.

Dato' Dr. Lim o noktada kalmadı. Bu mucizevi bitkinin faydalarını daha fazla insanın öğrenmesi ve bunlardan faydalanması için bir şirket kurması gerektiğini düşündü. 1993 yılında, Dato' Dr. Lim'in rüyası Kedah, Malezya' da DXN'i kurduğunda gerçeğe dönüştü.


DXN Konsepti

TEK EJDER Tüm süreç - yetiştirme, işleme ve pazarlama katı kalite kontrole göre sadece Şirket tarafından gerçekleştirilmektedir.
TEK DÜNYA TEK PAZARHer bir dağıtıcı tek üyelikle dünya çapında primden faydalanabilmektedir.
TEK ZİHİNŞirket ve dağıtıcıları, kararlı bir şekilde DXN işini yapmaya konsantre olmuştur.

DXN Felsefesi

DÜŞÜK FİYAT, YÜKSEK KALİTE; DİKKAT ÇEKMEMEK, YÜKSEK GELİR.

Felsefemiz- düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünler sunmak, yüksek gelir elde ederken dikkat çekmemeye çalışmak doğrudan satışta idealdir. Bu sistem her kesimden her insanın eşit olarak erişebileceği bir sistemdir. Ücretsiz işletme sistemimiz herkesin daha büyük maddi bağımsızlığın kapılarını açan kişisel başarıları elde etmelerini mümkün kılmaktadır. Daha da önemlisi, ürünlerimizi tüketerek sağlıklarını iyileştiren birçok insan ürünlerimizin faydalarına tanıklık etmektedir. Bizim felsefemiz ağ pazarlaması sektöründeki başarımızın üzerine bina edildiği temeldir.

DXN Kimliği

RED (kırmızı) şirketin ilerlemeye dönük savaşçı ruhu sembolize etmek üzere ateşi temsil etmektedir.
GREEN (yeşil) pazarımızın dinamik büyümesi ve genişlemesini sembolize etmek üzere ağaçları temsil etmektedir.
BLUE (mavi) tüm gayretli gelişmelerin temeli olarak şirketi sembolize etmek üzere suyu temsil etmektedir.

The Red Oval (kırmızı oval) DXN vizyonuna ulaşılmasında agresiflik, kararlılık ve sürekliliği temsil etmek üzere doğan güneşi sembolize eder.
The Green Branches (yeşil dallar) şirketin güçlü büyüme taahhütleri ve sağlığa dayalı sektöre odaklanarak kusursuzluğa ulaşma yolundaki amansız çabalarını temsil etmek üzere Ganoderma'yı sembolize etmektedir.
The Blue Horizontal Line (mavi yatay çizgi) iş gelişimi dürtüsünün enerji kaynağı olarak şirketi sembolize etmektedir.