Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Antioksidan Su - İyonizer 

SU İYONİZE EDİCİ CİHAZ

En üstün nitelikli antioksidan diyettir.

Günümüzde, sağlıklı kalabilmek için doğru diyet ilkeleri ve yediklerimize dikkat etmemiz gerektiği hususunda oldukça fazla okuyoruz. Bu oldukça mantıklı bir pratiktir ancak, birçoğumuz yediğimiz gıda maddelerinin büyük bir çoğunluğunun sudan oluşuğunun farkına varmıyoruz. Sebze ve meyvelerin % 90 ı su olmakla birlikte , balık ve etin de % 70 i su dan oluşmaktadır. Başlıca diyet ürünlerinde C vitaminin öneminin savuncuları bile, bunun etkisini yani zamanla çabuk şekilde azalmakta olan ve yemek masalarının hazır ilacı durumundaki bu önemli vitaminin redox potansiyelini, kabul etmek zorundadırlar.

Su 18 birimlik çok daha düşük bir moleküler ağırlığa sahipken, sebze ve meyvelerin ana maddesi olan karbonhidratlar, 180 birimlik bir moleküler ağırlığa sahip bulunmaktadırlar.

Moleküler Ağırlık Karşılaştırması

Maddeler Moleküler Ağırlık

Mikro su

18

Beta-karoten

150

E Vitamini

153

C Vitamini

176

 

İyonizerden – SU İYONİZE EDİCİ CİHAZ -, elde edilen suyun düşük moleküler ağırlığı ve yüksek yüzey gerilimi azaltma potansiyeli, onu aktif oksijenin en üstün nitelikli yok edici maddesi konumuna getirmektedir. Ancak İyonizer -SU İYONİZE EDİCİ CİHAZ- ünitelerinin içindeki elektroliz sadece yüzey gerilimi azaltılmış suyu elektonlarla yüklemekle kalmamakta, aynı zamanda yüzey gerilimi azaltılmış su molekül demetinin boyutunu da küçültmektedir. NMR (Nükleer Manyetik Rezonans ) analizi, musluk suyunun ve iyi suyun 10 ila 13 H2O molekül demetinden oluştuğunu açığa çıkarmaktadır. JUPTER ünitesindeki suyun elektrolizi, bu molekül demetlerinin ebatlarını normal büyüklüklerinin yaklaşık yarısı oranında, yani her bir demet başına 5 ila 6 su molekülü oranında azaltmaktadır. Grafikte de görüldüğü üzere, demet boyutunu yarı-amplitude de (bir dalganın orta çizgisi ile tepe noktası veya dip noktası arasındaki yarı- açıklıkta) enlemesine çizgiyle ölçen NMR sinyali, yüzey gerilimi azaltılmış su demetlerinin musluk suyu demetlerinin yaklaşık yarısı büyüklüğünde olduğunu açığa çıkartarak , yüzey gerilimi azaltılmış su için 65 Hz, ve musluk suyu için 133 Hz değerlerini göstermektedir.

indirgenmis_su

İşte, İyon çiftliklerinden – SU İYONİZE EDİCİ CİHAZ -, elde edilen suyun, işleme tabii tutulmamış musluk suyundan daha çabuk bir şekilde vücut tarafından absorbe ( emilme ) edilmesinin nedeni budur. İyonizernden – SU İYONİZE EDİCİ CİHAZ -, elde edilen su çok çabuk bir şekilde vücuda nüfuz etmekte ve bol sayıdaki elektronlarını aktif oksijene aktarmak suretiyle biyolojik moleküllerin oksidasyonuna mani olmakta ve bu sayede biyolojik moleküllerin hastalıklara sebep olabilecek oksidasyon tesiriyle hasar görmeksizin doğal olarak kendilerini yenilemelerine imkan sağlamaktadır.

su_molekul_demeti

Ganoderma lucidum polisakkarit, protein arjinin metiltransferaz 6 sinyal yolu yoluyla prostat kanseri hücre göçünü inhibe eder.

Özet

Prostat kanseri, dünya çapında erkeklerde en sık görülen malign tümör türlerinden biridir ve insidans ve mortalite

...

Çinde 19 Uzman Doktorun kanser hastaları üzerinde yapmış olduğu detaylı beslenme bilgi düzeyi çalışması

1Comprehensive Oncology Department, National Cancer Center/Cancer Hospital, Chinese Academy of Medical Sciences and Peking Union Medical College,

...

DNA damaging potential of Ganoderma lucidum extracts

Ganoderma lucidum özlerinin DNA hasar potansiyeli

Ganoderma lucidum'un Genetik ve Metabolik Intraspecific Biyolojik Çeşitliliği

Anna Pawlik, 1 Grzegorz Janusz, 1 Iwona Dębska, 1 Marek Siwulski, 2 Magdalena Frąc, 3 ve Jerzy Rogalski1

1Biyokimya Bölümü, Maria Curie-Skłodowska Üniversitesi, Akademicka

...

Üç aydır Ganoderma bitkisini aldıktan sonra, bir aylığına durdurayım mı?

 

Bazı insanlar, her gün Ganoderma alamayacağınızı söylüyor. Ocaktan Mart'a Ganoderma alırsanız, Nisan

...

Reishi ürünleri tablet, kapsül veya granüler formda bulunur. İyi bir Reishi ürünü özü veya öz formu olmalıdır

...