Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Ganoderma bitkisi ile ne zaman iyileşeceksin? 

Ganodermayı ne kadar süre ile almalısınız? Ne zaman iyileşme hissetmeye başlayabilirsiniz?

Üstün Ganoderma ürününü seçmenin yanında ikinci önemli faktör yeterli dozda almak, üçüncü önemli faktör zamandır. Yeterli zamanla, Ganoderma bitkisi genel sağlık durumunuzu iyileştirebilir:

Dolaşım tıkanıklığının giderilmesi

Birikmiş toksik maddeleri atmak

Vücut enerjisini arttırmak için

Sabırlı olmalısınız.

İnsanlar genelde sağlık problemini yıllarca sağlıksız diyet, olumsuz duygular ve kötü çevre koşullarından sonra elde eder. Fakat çoğu hastalığını birkaç gün içinde tamamen iyileştirmek istiyor. Bu nasıl mümkün olabilir?

Minimum zaman aralığı nedir?

En azından tam dozda Ganoderma bitkisini denemek için kendinize 3 aylık zaman ayırmalısınız. Bireysel vücut koşullarına bağlı olarak, bazıları birkaç gün içinde iyileşme hissedebilir. Fakat bazıları yalnızca 1 veya 2 ay sonra faydalarını tecrübe eder.

Dolayısıyla gerçekçi zaman çizelgesi 3 aydır. Sağlığınızla iyi vakit geçene kadar devam edin. O zamana kadar, genel sağlık hizmeti için dozajı azaltabilirsiniz.

Lütfen bir hafta Ganoderma bitkisini alıp bunun etkili olmadığını söylemeyin. Bir bayan bana söylediğinde ...

 "Ganodermayı aldıktan iki ay sonra hala acı çekiyorum"

Bununla ben, "Lütfen sabırlı olun, işe yarayıp yarayıp yaramadığını görmek için kendinize daha fazla zaman ayırın" diye yanıtladım. Ve 6 ay sonra onunla tekrar karşılaştığımda "Acın ne durumda?" Diye sordum.

Hoş görünüyordu ve "Ne acısı?" Diye yanıtladı. "Geçen sefer anlattığın ayak ağrısı, şimdi nasıl?" dedim.

Gülümsedi, "Ah hatırlatmazsan acıyı unuttum, hepsi gitti!"

Ganoderma bitkisini ilk kullandığınızda hiçbir fark hissetmeyebilirsiniz. Ancak birkaç ay sonra, minör sağlık sorunlarınızın yavaş yavaş kaybolduğunu fark edebilirsiniz. 

 Hızla gelin ve yavaş yavaş uzaklaşın

Hastalık hızla ortaya çıkıyor ve yavaş yavaş uzaklaşıyor gibi görünüyor. Çok yavaş ki farkında değilsin.

Ancak gerçek şu ki, birçok hastalık vücudunuzda gelişmek için daha uzun süre alır. Bir yanardağ patlayana kadar lavların yıllarca kaynadığını bilmiyoruz.

Sağlık durumunuzu iyileştirmek için 6 ay, 1 yıl veya 2 yıl gerekiyorsa kullanmalısınız. Hastalıklarınızın vücudunuzda gelişmesi 10-20 yıl sürebilir. 

6 ay sonra hala bir iyileşme yok

Bazen bu olur. Bu yüzden onlara şu soruları soruyoruz:

Uykunuz nasıl?

Hâlâ kabızlığınız var mı?

Vücut enerjisinde herhangi bir artış hissediyor musun?

Minik değişiklikler için yaşam biçimlerini ayrıntılı bir şekilde inceleyeceğiz. Bir kere madam şikayet edince baş ağrısı problemi devam ediyor. Bu yüzden agız kanamasının durduğunu öğrenene kadar birkaç soruyu sorduk.

"Daha önce dişlerimi fırçalarken diş etim kanamıştı ama şimdi kanama durdu" dedi.

Biz cevapladık "Doğru Ganoderma zaten vücudunuz üzerinde olumlu etkilere sahip, ilk önce küçük sorunlarınızı iyileştiriyor Baş ağrısı daha ciddi, bu yüzden iyileşmek için daha uzun süre gerekiyor Sabırlı olun." 

Sabırlı ol

Sonunda, sabrınız daha sağlıklı ve daha güçlü bir vücut ile ödüle layık olacak. Peki bu bitkiyi ne kadar süre ile almanız gerekiyor? Cevap: eğer mümkünse uzun vadeye götür.

Ganoderma uzun vadeli tüketim

Bu bitkinin uzun süreli tüketimi kesinlikle en iyi sağlık yararlarını verecektir. Ganoderma bitkisinin uzun vadeli tüketim yoluyla canlılığınızı ve yaşam sürenizi nasıl arttırdığını öğrenin.

Hala bir gelişme hissetmediniz mi?

Elbette, bu bitki bir şifa değildir - tüm mucize reçete. Bazı hastalar hiçbir gelişme göstermedi. Ve burada bazı nedenler var.